Canlı Destek Canlı Destek
Tüm aşamaları kendi tesislerimizde gerçekleşen, yüksek teknoloji ile otomatize edilmiş, Tekrarlanabilir Ve
Sürdürülebilir Bir Üretim
ÜRÜNLERİMİZ
NEDEN BİZ
DETAYLI ANALİZ ve PROJELENDİRME

Cadı Design’a gelen her talep dikkatle sorgulanır ve analiz edilir. Yurt içi ve yurt dışı projeler, kendi gereksinimlerine göre ayrı ayrı değerlendirilir. Malzeme, üretim, paketleme ve sevkiyat aşamaları proje ihtiyaçlarına göre ayrı ayrı planlanır. Ürünün demonte olarak mı bitmiş olarak mı sevk edileceği belirlenir.

HER ADIMDA İLETİŞİM ve DANIŞMANLIK VERME

Ürün için kullanım alanına uygun malzemenin kullanılabilmesi için proje yöneticisine farklı malzeme önerileri sunulur. Örneğin kullanım sahasının gereksinimlerine göre kolay temizlenebilen, aşınmaya dayanıklı ya da yanmaz döşemeler önerilebilir. Eğer projelendirilen ürüne benzer ürünler daha önce üretilmişse bunlar müşteriye önerilerek maliyet avantajı sağlanmaya çalışılır. Projenin tüm detaylarıyla ilgili olarak müşteriye bilgi aktarılır ve danışmanlık verilir.

ÜRETİM

Cadı Design sahip olduğu yüksek teknolojili elipman, güçlü makina parkuru ve tecrübeli ekibi sayesinde düşük toleranslarla yüksek etkinlikte üretim yapmaktadır. Üretimin tüm aşamaları tesisimizin içinde gerçekleştiğinden üretimde maliyetleri düşürmek ve böylece müşterilerimize daha ekonomik çözümler sunmak mümkün olmaktadır. Yüksek teknolojili makinalarımız sayesinde daha az kumaşla üretim yapmanın verimliliğini, robot sistemlerle kesim yapmanın hızını müşterilerimize yansıtıyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRÜNLER

Cadı Design üretimini çok büyük ölçüde kalıp yöntemiyle yapmaktadır. Bu sayede daha önce satın aldığı bir ürünün devamını istediğinde birebir aynı ürünü üretmek mümkün olmaktadır. Ayrıca Cadı Design kendi ürettiği ürünlerin desteğini yıllar sonra bile verebilmektedir. Bu sayede mobilyaların tümüyle değiştirilmesi yerine döşeme yenilenmesi, ayak değiştirilmesi gibi nispeten düşük maliyetli operasyonlarla mobilyaların kullanım ömürleri uzatılabilmektedir.

LOJİSTİK KABİLİYET

Geniş araç filosu ve ekibi sayesinde Cadı Design ürünlerin nakliye ve sevkiyatını kendi araç ve personeliyle yapabilmektedir. Tamamlanmamış şantiyelerde mobilyaları şantiye alanında dorse içinde muhafaza edebilmekte ve inşaat tamamlandığında mobilyaların kurulumunu yapabilmektedir.